צבע קיר חיצוני, שיפוץ וצביעת מבנים

צבע קיר חיצוני

צבע קיר חיצוני ושיפוץ מבנים לפי השיטה המסורתית הייתה באמצעות הנחת פיגומים בחזית הבניין, עליהם יכולים היו העובדים להתהלך בביצוע העבודה. שיטה זו חסרונה הוא בשני פרמטרים: בטיחות מצד אחד וחוסר הנוחות שחווים דיירי הבניין מצד שני. מסיבה זאת בחרנו בחברת DREAM TEAM  להכשיר את טובי העובדים בתחומי השיפוץ, הבניה, הצביעה, צבע קיר חיצוני ותחומים נוספים, בשיטת העבודה בגובה הבטוחה סנפלינג ללא צורך בפיגומים תוך שמירה על אורך חיים שגרתי של דיירים.

באמצעות שיטת הסנפלינג העובדים בטוחים באמצעות קשירה מלאה ברצועות עמידות ונוחות, יכולים לשלוט בגובה אליו הם מעוניינים להגיע ובכך בעצם להגיע לכל נקודה במבנה ולבצע את העבודה בידיים חופשיות וללא חשש.

צבע קיר חיצוני

צבע קיר חיצוני, שיפוץ וצביעת מבנים הוא צורך של בניינים מוסדיים, עסקיים ופרטיים כאחד, ויכול להתבצע לצורך שיפור החזות של הבניין, או לצרכי חיזוק עמידותו, איטום, תיקונים נדרשים, התקנות ציוד בגובה וכדומה. בחברתנו מתמחים בביצוע כל סוגי העבודות בגובה באמצעות בעלי המקצוע הטובים ביותר, ובליווי ופיקוח של מהנדס בניין מוסמך המבטיח את ביצוע העבודה בצורה איכותית ביותר, ללא פשרה על נושא הבטיחות של העובדים וכן של השוהים במבנה או בסביבתו.