ניקיון קירות-מסך

החדשנות והרצון ביציאה מן הקופסא הולידו בשני העשורים האחרונים לא מעט מבנים המתהדרים בחיפוי מזכוכית או בחלונות ענק המחליפים חלק מן הקירות. לאמירה העיצובית הזאת ישנו בסיס ערכי כאשר יותר ויותר ארגונים וחברות מציגים עצמם כבעלי שקיפות מלאה – תרתי משמע. אלא שכאשר מדובר בבניין משרדים רב קומות, על מנת שהעובדים ייהנו מהנופים המשתקפים אליהם נדרשת תחזוקה שוטפת המצריכה את ניקוי החלונות.

בעוד שאת חלקו הפנימי של החלון ניתן להטיל על עובדי הניקיון, החלק החיצוני מחייב מיומנות של עבודות ניקיון בגובה המתבצעות באמצעות שיטת הסנפלינג הייחודית, במסגרתה העובד משתלשל בגובה הרצוי כאשר הוא קשור בבטחה, ושתי ידיו פנויות לביצוע העבודה בנגישות מוחלטת, או שיטות נוספות כגון במות הרמה, סלים, אוסמוזה הפוכה או מוטות טלסקופיים.

גם שילוב של הניקיון בלחץ מים יכול לסייע להשגת חלונות מבהיקים כמראה, וחשוב לשמור על תדירות ניקיון קבועה וסבירה על מנת להציג את פני הארגון נקיים בכל רגע נתון. חברתנו מתמחה בעבודות ניקיון מבנים מסוגים שונים באמצעות סנפלינג, על ידי צוות עובדים מקצועי ואמין, ותוך מתן שירות מעולה. החברה מציעה ניקוי ראשוני בשיטה המומלצת והמתאימה ביותר למבנה לצד תחזוקה שוטפת.