איטום קירות חיצוניים

סדקים בקירות

בידוד ואיטום סדקים בקירות חיצוניים הם בין הפעולות החשובות ביותר לתחזוקתו של כל מבנה. מזג האוויר מביא לשחיקתו של המבנה, הן השמש הקופחת והן הגשמים העזים חודרים לאורך השנים את הציפוי והחיפוי של המבנה וחודרים לחריצים שבו, כאשר הזנחה וחוסר טיפול עשויים להביא לדליפות בתוך המבנה, לחדירת מים, רוחות , קור או חום, ולאורך השנים אף להיחלשותו וחוסר עמידות של המבנה בסכנות כגון רעידת אדמה או סכנות אחרות.

כיצד מבצעים איטום סדקים בקירות?

עבודות איטום ובידוד מבצעים בצורה שוטפת לגגות המבנים, ובתדירות נמוכה יותר לפאות הבניין וקירותיו החיצוניים. בשל מורכבותה של העבודה חשוב להשתמש בשירותיו של בעל מקצוע מנוסה הן באיטום ובידוד, איטום תפרים, טיפול בסדקים בקירות, פוגות, והתזת סילר, צביעה וסוגי עבודות נוספות על פי סוג הבניין וצרכיו, והן בעבודות המתבצעות בגובה על מנת להבטיח את נגישות העובדים לכל חלקי המבנה והן את בטיחות העובדים, והכנת התנאים הסביבתיים על מנת שלא לפגוע באדם או ברכוש.

איטום  סדקים בקירות חיצוניים בשיטת בניה טרומית או בשיטת ברנוביץ המוכרת, תוך יישום כל שלבי האיטום באמצעות חומרים איכותיים על פי הוראות היצרן, במטרה להשיג תוצאה אסתטית מושלמת.

איטום סדקים בקירות בסנפלינג

עבודות איטום ובידוד נבצע לרוב בשיטת הסנפלינג הבטוחה, באמצעות במות הרמה ובשיטות עבודה בגובה מתקדמות אחרות. זאת לאחר היכרות עם המבנה, צרכי העבודה והתנאים הסביבתיים. לתיאום פגישת התייעצות התקשרו.